kelionės

ar tavo gyvenimas taip ir neprasidės?

kai kurie, o dažnai net tie patys artimiausi, yra labai susireikšminę su savo patirtimis ir nuomonėmis. kartais galbūt jie išties nori tau geriausio, bet jiems geriausia reiškia saugus ir sterilus gyvenimas. o ką tau reiškia geriausia?

aš nuoširdžiai sakau – visada kliaukitės savo tikruoju širdies geismu ir jauskite ko jūs išties trokštate, ką jūs išties galite. rizikuokite, jei ta rizika yra jūsų tyros sielos šauksmas. viskas iš mano mielos patirties. pavyzdžiui, savaitės kelionė vienai blondinei lietuvei po Gruziją visam pasauliui atrodė beprotiška, bet man svarbiausia buvo neleisti tam visam pasauliui užkirsti kelio mano vienai, žinančiai ko nori širdžiai. dabar mąstau, jog tai buvo geriausia kelionė gyvenime, o trūko tik kelių susvyravimų, pasidavimo kitų stabdymui ir nei jos, nei šio įrašo nebūtų buvę. ir net jei kas antras sutiktas išgirdęs apie vasaros planus Aliaskoje purtėsi ir liepė saugotis meškų bei nesušalti, o dar geriau vykti į kokią ramesnę, šiltesnę vietą, aš vis vien leidausi į šiek tiek laukinį nuotykį, nes mano širdžiai jo reikėjo. ir tai nuostabiausia vasara gyvenime. galų gale, net jeigu visi vers tave daryti karjerą, o tu norėsi tiesiog klajoti po pasaulį ir uždarbiauti pakelės kavinėse… klajok po pasaulį! tu pats, žmogau, juk žinai, jauti, kad ši akimirka ir visos akimirkos ateityje tau, o ne kitiems duotos išgyventi taip, kaip tavo širdis geidžia.

ne, tikrai nemanau, kad nereikia klausyti ką tau sako kitų patirtys ir nereikia savęs tausoti, bet dažnai žmonės norėdami gero, padaro daugiau blogo, o pats norėdamas apsisaugoti tu neleidi nutikti geriausiems dalykams savo gyvenime. tu apsisaugai ne tik nuo blogo, bet ir nuo geriausio. kaip tam amerikoniškam per TV metų metus rodytam filme apie berniuką burbiuką, kurį įkišo į balioną ir bandė apsaugoti nuo bet kokio žalingo aplinkos poveikio. aš sakau – neleiskime būti užvakumuoti ir neužsivakumuokime patys.

šansu, kurio atsisakai, pasinaudoja kažkas kitas; merginą, kurią palieki, nes sudvejoji, ar jau laikas rimtiems santykiams, naktį apsikabina kitas; bilietus į svajonių šalį, kurių nenusiperki, nes nusprendi pataupyti, įsigyja kitas; pyragaitį, kurį tik nužiūri vitrinoje, bet suskaičiavęs kalorijas nueini, vakare merkdamas iš pasimėgavimo akis suvalgo vaikinas iš už prekystalio.

tai kas gi tu esi ir ko tu tikrai nori? o gal tu išties žadi atiduoti visas geriausias galimybes gyvenime kažkam kitam?

mano mylimiausia knyga žinot kokiais žodžiais baigiasi? ogi tokiais:

Eik greičiau i girią, eik! Jei niekuomet neisi į girią, tau nieko niekada nenutiks, ir tavo gyvenimas taip ir neprasidės.
Eik greičiau i girią,

eik!

tai eikite paskui savo širdį į girias, kopkite į kalnus, plaukite per vandenynus ir mėgaukitės gyvenimu. aš jau seniai pasirinkau savo kelią ir išmokau išklausyti, bet ne visada paisyti (tiksliau, dažniausiai nepaisyti) kitų nuomonių, nes jos kartais yra net užslėptas stabdantis pavydas, arba neužslėptas perdėtas baiminimasis. tu pats tikrai žinai ko nori. ir tu gali mylėti kiekvieną dieną gyvenime, jei tik pasirinksi teisingą kryptį. tai kur dabar sukti? įsiklausyk į tą plakančią viduje, ji neklystanti. arba mesk monetą ir kai ji bus ore, žinosi atsakymą.

myliu, džiaugiuosi, mėgaujuosi, gyvenu
(su jumis ir jums),
Ona

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *