myliu tave, Lietuva!

100 ačiū Lietuvai // myliu tave, Lietuva!

mano draugai turbūt dar pamena, kaip prieš du metus aš mečiau sau #100happydays iššūkį ir nuosekliai kiekvieną dieną kėliau po vieną laimės kupiną įrašą/nuotrauką/nuorodą ant savo feisbuko sienos. iššūkio prasmė buvo visai ne pabandyti šimtą dienų pabūti laiminga, o vėliau vėl sugrįžti į senas vėžes. esmė buvo šiek tiek pakeisti savo gyvenimą ir dalintis džiaugsmu su kitais. taip sutapo, jog iššūkio eigoje aš išsiskyriau su tuometiniu vaikinu, rašiau bakalaurinį ir buvo dienų, kuomet sviro rankos, o atkapstyti šviesą buvo sunku, bet aš jaučiau, kad privalau, ir projektui pasibaigus tas jausmas, kad kiekviena diena turi būti palydėta laimės išliko. tikrai.
 
dar mieliau, kad po to ilgai įvairūs žmonės man priminė tą iššūkį ir vertino jį labai pozityviai.
 
šiandien man kilo mintis. vėl metu sau šimto dienų iššūkį! tik šįkart jis bus #100ačiūLietuvai. tai bus pirmas mano iniciatyvos “myliu tave, Lietuva” žingsnelis ir jo esmė yra šimtą kartų pasakyti Lietuvai ačiū. veiksmas vyks ant mano facebook sienos tik šįkart viskas nebūtinai tilps į šimtą dienų be pertraukos, tačiau iki šių metų pabaigos (o gal net ir greičiau) tikrai žadu ištarti visus tuos šimtą ačiū. ne, kaskart posmų nekurpsiu ir ilgų tekstų nerašysiu. tai galės būti nuotrauka, trys žodžiai, galvoje skambanti daina, faktas, sakinys nugirstas autobuse, istorinis fragmentas, bet tai privalės būti tikra ir ne iš reikalo, o iš širdies. tai bus viskas, kas man yra Lietuva ir Lietuvoje ir už ką norisi dėkoti.
 

jeigu kas kada norėtų prisijungti, tai labai mielai kviečiu ir dėl to aš būčiau daugiau nei tiesiog laiminga. tik kažkodėl abejoju, kad tokių bus, nes dažniausiai žmonėms patinka tokius dalykus stebėti ir komentuoti. tai, žinoma, nėra blogai. 🙂 100 happy days pasibaigus susilaukiau daug teigiamų komentarų „gyvai“, nors internete tie žmonės nei komentavo, nei laikino. tad manau, jog visada verta pabandyti skleisti gerą žinią ir nereikia nieko tikėtis. verta vien dėl savęs.

šiandien pirma diena ir aš tariu ačiū, Lietuva, kad esi man tokia iki skausmo miela, brangi ir mylima, jog kasdien noriu tau garsiai dėkoti.

 
#100ačiūLietuvai #1diena #myliutaveLietuva #100thankstoLithuania #day1 #iloveLithuania

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *