pamąstymai

10 gyvenimo metų

man 15 metų. aš pirmą kartą skrendu lėktuvu, suprantu, kad tai didžiausia mano baimė ir viešai pasižadu, jog tai pirmas ir paskutinis skrydis mano gyvenime.

man 16 metų. aš antrą kartą skrendu lėktuvu, nes suprantu, kad keliaut noriu labiau nei bijot.

man 17 metų. aš nusprendžiu, kad noriu pakeisti mokyklą. pati viena nueinu į Užupio gimnaziją ir pareiškiu, kad noriu čia mokytis. man atsako, kad jiems esu nepakankamai pažangi. mokyklos nepakeičiu.

man 18 metų. aš pirmą kartą įsimyliu, lieku įskaudinta ir pareiškiu, kad niekada nieko nebemylėsiu. labai dažnai sėdžiu kažkur ant Tauro kalno ir geriu visai ne mineralinį. rūkau.

man 19 metų. sėdžiu savo pirmam suole po paskutiniu skambučio ir žliumbiu. dar nežinau, kad mokyklos po to niekada nesiilgėsiu. įstoju į KU ir išvarau gyvent į Klaipėdą.

man 20 metų. persikeliu į Įslandiją trim mėnesiam. dažniausiai būnu viena ir dažnai jaučiuosi vieniša.

man 21 metai. išvarau į Portugaliją keturiem mėnesiam. dažniausiai būnu viena, bet retai jaučiuosi vieniša.

man 22 metai. aš Amerikoj, po to aš Maltoj. aš labai įsimylėjus.

man 23 metai. nebeįsimylėjus. baigiu Klaipėdos universitetą ir išvažiuoju tris mėnesius degintis prie Juodosios jūros Bulgarijoj.

man 24 metai. įsimyliu. išvarau keliem mėnesiam į Kiprą. susidaužau širdį. vasarą Aliaskoj į mane bėga trys briedžiai ir juodoji meška. grįžtu į Lietuvą ir įsigyju šunį.

man 25 metai. užsisakau ąžuolines parketlentes savo namam. geriu mineralinį. nerūkau. nebijau skristi lėktuvu. širdis sveika. nesu tikra, ar šiais metais noriu parašyt magistrinį, bet esu tikra, kad esu arčiausiai laimės, kiek tik esu buvusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *